Finansowanie


Różne metody finansowania dla różnych potrzeb klientów

Dla wygody naszych klientów oferujemy proste i wygodne sposoby finansowania zakupów urządzeń Lavor – profesjonalnego sprzętu czyszczącego. Spośród wielu operatorów systemów ratalnych i leasingodawców wybraliśmy te, które które zapewniają naszym klientom najkorzystniejsze warunki.


Leasing

Dzięki Leasing online firmy GO-leasing możesz policzyć, złożyć wniosek, poznać decyzję i podpisać umowę na leasing: pojazdów, maszyn i urządzeń nowych i używanych dowolnej marki.

Innowacyjna wyszukiwarka Leasing online pozwala znaleźć dowolny przedmiot w niemal wszystkich kategoriach środków trwałych i obliczyć wysokość raty w dowolnych i możliwych konfiguracjach dla danego przedmiotu (opłata wstępna, wykup końcowy, okres umowy).

Leasing online to nowe narzędzie do błyskawicznego obliczenia raty, złożenia wniosku i poznania decyzji przez Internet oraz uzyskania umowy leasingu nawet w 12h. Cały proces Leasing online przejdziesz nie tylko szybko, ale i prosto, wygodnie i bezpiecznie.

Leasing online działa szybko, prosto, wygodnie i bezpiecznie.

SZYBKO

Leasing online przejdziesz w 4 krokach:

  1. Kalkulacji raty leasingu (do 15 s.)
  2. Wypełnienia i złożenia wniosku (do 5 min.)
  3. Akceptacji decyzji leasingowej (do 30 s.)
  4. Podpisania umowy (do 12 godz.) 

Cały proces możesz więc zamknąć nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Żaden etap nie wiąże się dla Ciebie z konsekwencjami finansowo-prawnymi, aż do momentu podpisania umowy i odebrania przedmiotu leasingu.

PROSTO

Leasing online to narzędzie intuicyjne, a w przypadku niejasności otrzymasz dedykowane podpowiedzi. Na każdym etapie Leasing online możesz też do nas zadzwonić, napisać lub użyć czatu, aby zadać dodatkowe pytania, wyjaśnić wątpliwości, czy skontaktować się z prowadzącym Twoją sprawę doradcą GO-leasing.

WYGODNIE

Z naszego narzędzia korzystasz kiedy chcesz, gdzie chcesz i na urządzeniu, na którym Ci najwygodniej. Leasing online działa 24/7, więc swoją kalkulację, wniosek i wstępną decyzję otrzymasz o każdej porze. Abyś był pewien, że Twój wniosek wraz z wygenerowaną decyzją został przez nas przyjęty, otrzymasz od nas informację na ekranie komputera, tabletu czy telefonu, a także na podany przez Ciebie adres mailowy. W ciągu max. 2 godz. roboczych od otrzymania decyzji doradca GO-leasing skontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić zgłoszenie. Jeśli decyzja nie będzie pozytywna, wyjaśni on co było jej powodem oraz zaproponuje inne rozwiązanie dopasowane do Twoich planów i możliwości, które będziesz mógł rozważyć i z nami zrealizować.

BEZPIECZNIE

Pamiętaj, że złożenie wniosku wymaga wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z RODO i bez niej nie podejmujemy żadnych działań w stosunku do Ciebie. Twoje dane są szyfrowane oraz bezpiecznie przetwarzane, a zgoda na to może być przez Ciebie w dowolnym momencie wycofana.


Raty Credit Agricole

Wygodne raty dla Ciebie na finansowanie tego, co potrzebujesz.Raty to bezpieczeństwo dla Twojego domowego budżetu – spłatę możesz rozłożyć nawet na 120 rat, to łatwy sposób na budowanie pozytywnej historii kredytowej jeśli nie masz jeszcze stałych dochodów, możesz wziąć kredyt z rodzicem i zacząć budować własną historię kredytową

Kredyt na zakup towarów dostępny od 100 do 30 000 zł.
A spłata może być rozłożona nawet na 36 miesięcy.

Sprawdź jakie to proste:

  1. Wybierz produkt, który Cię interesuje
  2. Z pomocą sprzedawcy lub agenta złóż wniosek
  1. Potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS
  2. Umowę zabezpieczoną hasłem możesz otrzymać na swój adres e-mail